WOW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WOW

Všetko o WOW
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Tu piste ked mate nejaky problem s WoW

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Megajumper

Megajumper


Počet príspevkov : 4
Age : 31
Registration date : 28.04.2008

Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Empty
OdoslaťPredmet: Tu piste ked mate nejaky problem s WoW   Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Icon_minitimePo apríl 28, 2008 4:38 am

Oka tak tuto to setko piste a urcite poradime afro
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 11
Age : 32
Location : Bardejov
Registration date : 28.04.2008

Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tu piste ked mate nejaky problem s WoW   Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Icon_minitimePo apríl 28, 2008 5:34 am

poradim aj ja
Návrat hore Goto down
https://wow-forum.forumsk.com
Dam19
Anonymný




Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Empty
OdoslaťPredmet: Stormrage   Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Icon_minitimeNe marec 13, 2011 8:36 am

Viem ze to nema nic spolocne s radami ale dovolim si to dat sem Smile

Ahojte, pozývam Vás na nový WoW server. Máme kvalitný GM a EM tým. Stabilné jadro- žiadne lagy, žiadne pády. Stormrage FuN server!! PVP+PVE!
Funguje ICC, Ruby Sanctum,DQ. Dokonale premyslený PVP aréna systém a Em tým , pri ktorom sa určite nebudete nudiť. Ľudia, ktorí tam hrajú určite neľutujú. Tak pridaj sa aj ty! Za skúšku predsa nič nedáš


TEŠÍME SA NA VÁS!!!
Návrat hore Goto down
hrehus




Počet príspevkov : 2
Registration date : 15.07.2011

Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Empty
OdoslaťPredmet: hľadám pomoc   Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Icon_minitimePi júl 15, 2011 12:59 am

Ahojte dúfam ze tuto nájdem odpoved na môj problém.
Stiahol som si WoW nainštaloval potrebný patch 3.3.5 ktorý potrebujem pre server kde chcem hrávať regol som sa na stránke, zmenil si realmlist na potrebny pre ten server a ked sa idem prihlasit tak sa normálne prihlasim a ked uz som prihlaseny tak mi zacne update na novy patch nacita to napise restart a ked to restartne tak zacne stahovat cez launcher novy patch 3.3.x to 4.0.0. ale ked dam zrusit toto stahovanie v hre tak ma to vyhodi s acc.... prosim o pomoc dakujem Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tu piste ked mate nejaky problem s WoW   Tu piste ked mate nejaky problem s WoW Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tu piste ked mate nejaky problem s WoW
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
WOW :: POMOC :: WoW POMOC-
Prejdi na: